Organisatie

Historie Organisatiecommissie

 
Batavier in kader

Historie Organisatiecommissie

Hieronder zijn de Organisatiecommissies der Batavierenrace uit het verleden te vinden. Bij de namen is tevens tot de 31ste commissie aangegeven op welk werkveld deze persoon actief is geweest (hierin staat EB&F voor 'Externe betrekkingen & Faciliteiten' en WRV voor 'Wedstrijd, Route & Veiligheid').


46e organisatiecommissie (2018)

Dsc 8944-edit

Auke van der Veen (Voorzitter, EB&F)
Thijs ten Siethof (Vice-voorzitter, EB&F)
Alexander Currie (Secretaris, WRV)
Mark van Kruistum (Penningmeester, EB&F)
Anton Loverbos (EB&F)
Jorien Zoon (EB&F)
Lotte Hoekstra (WRV)
Vonne Roorda (WRV)


45e Organisatiecommissie (2017)

45e Organisatiecommissie

Elian König (Voorzitter, WRV)
Juliët van der Rijst (Vice-voorzitter, EB&F)
Jari Wennemers (Penningmeester, EB&F)
Steven Huls (Secretaris, EB&F)
Ellen Bourgondiën (EB&F)
Michèlle Bouwmans (EB&F)
Bas Timmen (EB&F)
Jeroen van Haaren (WRV)
Bregje Klomp (WRV)
Michael van der Lans (WRV)


44e Organisatiecommissie (2016)

20151204-p1060776 (custom)

Arjan de Ruijter (Voorzitter, EB&F)
Yara Houtenbrink (Vice-voorzitter, EB&F)
Anke Nesselaar (Penningmeester, EB&F)
Marleen Hoebe (Secretaris, EB&F)
Jasper van Dijk (EB&F)
Anna van Veenen (EB&F)
Myrthe ten Bosch (WRV)
Luca de Munk (WRV)
Rutger Zomerdijk (WRV)


43e Organisatiecommissie (2015)

Dsc 5034 (2)

Iris Swinkels (Voorzitter, EB&F)
Marlous Verhulst (Vicevoorzitter, EB&F)
Lidewij Peters (Penningmeester, EB&F)
Lisa Schapink (Secretaris, WRV)
Wieke Visser (EB&F)
Marieke Kuijpers (EB&F)
Marloes van Mourik (EB&F)
Veronique Rademaekers (WRV)
Robert Paassen (WRV)
Anniek Plegt (WRV)


42e Organisatiecommissie (2014)

15 klein

Peter Bartels (Voorzitter, EB&F)
Vincent Suitela (Vicevoorzitter, EB&F)
Bart Arendshorst (Penningmeester, EB&F)
Dorianne van Dijk (Secretaris, WRV)
Marly Derks (EB&F)
Alexandra Keunen (EB&F)
Jens Rothman (EB&F)
Wendo Beuker (WRV)
Conne Broeders (WRV)
Antoine van Hirtum (WRV)


41e Organisatiecommissie (2013)

Ml img 014

Leon Schipper (Voorzitter, EB&F)
Noortje Brookhuis (Vicevoorzitter, EB&F)
Pauline Simons (Penningmeester, EB&F)
Lisanne Jansen Holleboom (Secretaris, WRV)
Pim Deijns (EB&F)
Bart Doornink (EB&F)
Jet Hidding (EB&F)
Ramon Rijckaert (WRV)
Koen Smit (WRV)
Jop van Roosmalen (WRV)


Andere Organisatiecommissies

Voor de organisatiecommissie van de 47e Batavierenrace klikt u hier.

Voor de organisatiecommissies van de 31e tot 40e Batavierenrace klikt u hier.

Voor de organisatiecommissies van de 21e tot 30e Batavierenrace klikt u hier.

Voor de organisatiecommissies van de 11e tot 20e Batavierenrace klikt u hier.

Voor de organisatiecommissies van de 1e tot 10e Batavierenrace klikt u hier.

Hoofdsponsor
SUSA Flexibel Studentenwerk
Susa Facebook
Overige sponsoren
INQAR
DesignLab University of Twente
Stagefabriek Achterhoek