Uitslagen

Etappe: 10

Hoofdsponsor
SUSA Flexibel Studentenwerk
Overige sponsoren
VMI-group

Home > Uitslagen

Officieuze etappe-uitslag van etappe 10

Etappe 10
Van Ulft
Naar Oostelijke Oude Aaltenseweg
Afstand 10500 m
Type Heren / vlak

Topicus Universiteitscompetitie

# Naam SN Tijd Snelheid Straftijd Fc Klass. tijd Cum. tijd Cum. #
001 U1 TU/e-Fontys team 254 00:33:29 18.78 00:00:00 00:33:29 04:34:46 4
002 U2 RU/HAN Universiteitsteam 257 00:34:19 18.32 00:00:00 00:34:19 04:11:31 1
003 U3 UT/Saxion Runningteam 260 00:34:57 17.99 00:00:00 00:34:57 04:27:41 3
004 U4 Universiteitsteam Amsterdam 252 00:35:03 17.94 00:00:00 00:35:03 04:36:10 5
005 U5 WUR-team Wageningen University 251 00:35:11 17.87 00:00:00 00:35:11 04:24:49 2
006 U6 RUG/Hanze ACLO team Groningen 255 00:35:31 17.70 00:00:00 00:35:31 04:37:39 6
007 U7 TU Delft universiteitsteam 253 00:40:18 15.60 00:00:00 00:40:18 04:47:47 7
008 U8 UU/HU Team Utrecht 259 00:50:33 12.44 00:00:00 00:50:33 05:47:31 8

Foutcodes Topicus Universiteitscompetitie:
A: Anders voortbewogen | D: Diskwalificatie loper | F: Foute wissel | H: Heer op damesetappe | I: Etappe ingekort | L: Limiettijd overschreden | M: Medische uitsluiting | N: Geen geldige looptijd | O: Etappe opgesplitst | R: Reglementaire uitsluiting | T: Tweemaal gelopen | U: UC: onreglementair gelopen | V: Valse (her)start | W: Overtreding | X: Etappe afgelast | Z: Meer dan 5 keer geen looptijd

Algemeen klassement

# Naam SN Tijd Snelheid Straftijd Fc Klass. tijd Cum. tijd Cum. #
001 A1 KU Leuven Running Team 363 00:33:33 18.74 00:00:00 00:33:33 04:25:44 1
002 A2 UM - Maastricht University 361 00:34:53 18.02 00:00:00 00:34:53 05:06:08 8
003 A3 Kon minder 109 00:35:59 17.47 00:00:00 00:35:59 04:34:39 2
004 A4 BURP 114 00:36:10 17.38 00:00:00 00:36:10 05:08:55 9
005 A5 AV Phoenix 365 00:37:13 16.89 00:00:00 00:37:13 05:47:00 34
006 A6 Impalas 104 00:37:20 16.84 00:00:00 00:37:20 04:55:05 4
007 A7 #Wimpienation 364 00:37:41 16.68 00:00:00 00:37:41 04:44:14 3
008 A8 W.S.V. Desda 46 00:38:03 16.52 00:00:00 00:38:03 05:52:38 41
009 A9 AEGEE-Delft & AEGEE-Nijmegen 126 00:38:14 16.44 00:00:00 00:38:14 06:49:07 192
010 A10 DSZ WAVE 116 00:38:34 16.30 00:00:00 00:38:34 05:39:24 26
011 A11 Ibex 289 00:38:50 16.19 00:00:00 00:38:50 05:42:16 29
012 A12 Riders on the Storm 324 00:38:56 16.15 00:00:00 00:38:56 06:48:22 188
013 A13 MFVR 313 00:39:31 15.91 00:00:00 00:39:31 05:58:41 58
014 A14 FSV Fysiek 136 00:39:52 15.77 00:00:00 00:39:52 06:28:49 143
015 A15 Asterix Gallische Gouden Gekten 1969 - 2019 70 00:40:01 15.71 00:00:00 00:40:01 05:24:53 14
016 A16 SV Tabula Rasa 330 00:40:03 15.70 00:00:00 00:40:03 05:58:29 57
017 A17 D.A.V. Kronos 106 00:40:22 15.57 00:00:00 00:40:22 05:04:57 7
018 A18 SWU Thymos 24 00:40:31 15.52 00:00:00 00:40:31 07:40:04 295
019 A19 Tartlétos 124 00:40:37 15.48 00:00:00 00:40:37 05:32:15 21
020 A20 KOers 137 00:40:59 15.34 00:00:00 00:40:59 05:39:02 25
021 A21 Asterix en de sexy beesten 161 00:41:10 15.27 00:00:00 00:41:10 05:31:52 20
022 A22 GEWIS rent meters 82 00:41:29 15.16 00:00:00 00:41:29 06:18:25 110
023 A23 Studiosi Mobilae 1 278 00:41:33 15.13 00:00:00 00:41:33 05:15:23 11
024 A24 Aloha-Stars 269 00:41:36 15.11 00:00:00 00:41:36 05:14:41 10
025 A25 RuGSAC 294 00:41:37 15.11 00:00:00 00:41:37 06:02:23 64
026 A26 D.S.R. Proteus-Eretes 107 00:41:38 15.10 00:00:00 00:41:38 05:04:33 6
027 A27 Van der Waals 41 00:41:40 15.09 00:00:00 00:41:40 06:40:50 173
028 A28 D.S.V. de Skeuvel 366 00:41:41 15.08 00:00:00 00:41:41 05:18:34 12
029 A29 Wacky Waving Inflatable Arm Flailing Tube Men 268 00:41:56 14.99 00:00:00 00:41:56 05:26:32 15
030 A30 GSV Spierteam 118 00:41:57 14.99 00:00:00 00:41:57 05:31:18 19
031 A31 Currimus2 160 00:41:58 14.98 00:00:00 00:41:58 06:14:12 96
032 A32 A.S.Z.V. SPONS 65 00:41:59 14.97 00:00:00 00:41:59 06:07:48 81
033 A33 Aktief Slip 1 68 00:42:01 14.96 00:00:00 00:42:01 06:02:36 65
034 A34 Batahazen 113 00:42:02 14.96 00:00:00 00:42:02 05:38:46 24
035 A35 Pyrus Lopend Vuurtje 196 00:42:41 14.73 00:00:00 00:42:41 06:18:40 111
036 A36 N.S.S.S.V. Lacustris 91 00:42:45 14.71 00:00:00 00:42:45 05:56:30 53
037 A37 ECIU 102 00:42:48 14.69 00:00:00 00:42:48 05:00:29 5
038 A38 E.T.S.V. Scintilla 225 00:42:49 14.68 00:00:00 00:42:49 07:05:31 240
039 A39 Currimus1 162 00:42:50 14.68 00:00:00 00:42:50 05:49:58 36
040 A40 NSTV Trion 110 00:42:51 14.67 00:00:00 00:42:51 06:23:22 128
041 A41 Bier&Titi 131 00:42:52 14.67 00:00:00 00:42:52 06:42:35 179
042 A42 NWSV Helix 275 00:42:54 14.65 00:00:00 00:42:54 06:17:44 108
043 A43 SSV de Boosters 144 00:42:54 14.65 00:00:00 00:42:54 06:34:26 157
044 A44 SKITS 111 00:42:57 14.64 00:00:00 00:42:57 06:05:06 73
045 A45 Studievereniging VOCUS 368 00:42:57 14.64 00:00:00 00:42:57 07:02:03 231
046 A46 DSSV Tartaros 115 00:43:06 14.59 00:00:00 00:43:06 05:28:29 16
047 A47 Bordeaux 132 00:43:10 14.56 00:00:00 00:43:10 05:55:39 50
048 A48 Simius hircus 277 00:43:11 14.56 00:00:00 00:43:11 06:21:12 118
049 A49 Apolloon<3VTK 101 00:43:13 14.55 00:00:00 00:43:13 05:21:57 13
050 A50 G.S.S.V. Tjas Prestatieteam 266 00:43:14 14.54 00:00:00 00:43:14 05:40:32 28
051 A51 Tilburg University 362 00:43:16 14.53 00:00:00 00:43:16 05:44:36 30
052 A52 Formosa Lasciva en Los Hombres Locos 181 00:43:18 14.52 00:00:00 00:43:18 06:48:34 190
053 A53 WETH en pk 142 00:43:27 14.47 00:00:00 00:43:27 06:23:19 127
054 A54 Ipso Facto 309 00:43:39 14.40 00:00:00 00:43:39 07:13:47 263
055 A55 Eur-roadrunners 273 00:43:52 14.33 00:00:00 00:43:52 05:53:46 44
056 A56 AEGEE-Groningen 128 00:43:52 14.33 00:00:00 00:43:52 08:09:12 311
057 A57 Groesbeekseweg 60 35 00:43:59 14.29 00:00:00 00:43:59 05:53:36 42
058 A58 ZPV Piranha 50 00:44:01 14.28 00:00:00 00:44:01 06:15:35 104
059 A59 Ferus Ebrius 367 00:44:07 14.25 00:00:00 00:44:07 05:54:48 48
060 A60 NSSV FEL 122 00:44:12 14.22 00:00:00 00:44:12 05:59:48 61
061 A61 Foreign and Furious 103 00:44:23 14.16 00:00:00 00:44:23 06:19:33 114
062 A62 The Cave & Los ChiChis 25 00:44:25 14.15 00:00:00 00:44:25 06:35:08 161
063 A63 Nji-Sri 274 00:44:29 14.13 00:00:00 00:44:29 06:43:20 182
064 A64 M.S.T.V. Stennis 88 00:44:29 14.13 00:00:00 00:44:29 06:57:45 220
065 A65 Rap op Stap 158 00:44:37 14.09 00:00:00 00:44:37 06:33:12 155
066 A66 Vlugge Vissen 44 00:44:40 14.07 00:00:00 00:44:40 06:02:47 67
067 A67 Industria Prestatieteam 121 00:44:40 14.07 00:00:00 00:44:40 06:21:56 122
068 A68 E.S.V. Demos 354 00:44:44 14.05 00:00:00 00:44:44 06:02:42 66
069 A69 WAF 280 00:44:48 14.03 00:00:00 00:44:48 06:01:39 62
070 A70 The Running Teabags 98 00:44:49 14.03 00:00:00 00:44:49 06:38:51 166
071 A71 Navigators Studentenvereniging Enschede 92 00:44:51 14.02 00:00:00 00:44:51 06:34:50 159
072 A72 Softijs #puurgenot 282 00:44:52 14.01 00:00:00 00:44:52 05:40:15 27
073 A73 The Kokonut Klub 147 00:45:09 13.92 00:00:00 00:45:09 06:35:58 163
074 A74 Groen moet je doen! 204 00:45:14 13.90 00:00:00 00:45:14 07:13:15 262
075 A75 MFVN 321 00:45:16 13.89 00:00:00 00:45:16 06:25:32 137
076 A76 E.S.S.V. Isis 117 00:45:19 13.87 00:00:00 00:45:19 05:47:25 35
077 A77 Darwins Dreamteam 76 00:45:20 13.87 00:00:00 00:45:20 07:39:16 293
078 A78 Fastfood 286 00:45:22 13.86 00:00:00 00:45:22 05:59:44 60
079 A79 Studievereniging Sticky 39 00:45:23 13.85 00:00:00 00:45:23 06:55:06 214
080 A80 Chimaera 220 00:45:30 13.82 00:00:00 00:45:30 06:04:56 72
081 A81 VIB 249 00:45:40 13.77 00:00:00 00:45:40 05:51:10 39
082 A82 Den Geitenwollen Soc. 179 00:45:53 13.70 00:00:00 00:45:53 07:15:56 267
083 A83 Gyas 119 00:45:54 13.70 00:00:00 00:45:54 05:45:14 31
084 A84 D.A.V. Kronos II 272 00:45:58 13.68 00:00:00 00:45:58 05:45:41 32
085 A85 N.S.W.V. Mercurius 166 00:46:02 13.66 00:00:00 00:46:02 05:32:43 23
086 A86 University College Twente Alumni 99 00:46:03 13.65 00:00:00 00:46:03 05:54:10 46
087 A87 N.S.H.C. Apeliotes 317 00:46:05 13.64 00:00:00 00:46:05 06:08:46 83
088 A88 V.L.U.G.S. 298 00:46:05 13.64 00:00:00 00:46:05 06:17:16 107
089 A89 FUNEST 356 00:46:22 13.56 00:00:00 00:46:22 06:49:23 193
090 A90 Deemtahloco’s 222 00:46:23 13.55 00:00:00 00:46:23 06:23:37 129
091 A91 'VOton 214 00:46:24 13.55 00:00:00 00:46:24 05:56:25 52
092 A92 NSVV FC Kunde 37 00:46:25 13.54 00:00:00 00:46:25 05:50:23 37
093 A93 S.A. Stress 241 00:46:25 13.54 00:00:00 00:46:25 06:21:16 119
094 A94 Nopfy 185 00:46:26 13.54 00:00:00 00:46:26 07:50:23 303
095 A95 CME 72 00:46:37 13.49 00:00:00 00:46:37 07:11:19 257
096 A96 Clio 178 00:46:38 13.48 00:00:00 00:46:38 06:35:00 160
097 A97 Spectrum 198 00:46:39 13.48 00:00:00 00:46:39 06:12:45 94
098 A98 v.v. Harambee 344 00:46:41 13.47 00:00:00 00:46:41 06:38:51 167
099 A99 SV Archimedes 329 00:46:42 13.46 00:00:00 00:46:42 06:21:34 120
100 A100 TeMa Groningen 146 00:46:43 13.46 00:00:00 00:46:43 05:59:28 59
101 A101 S.G. Daedalus 326 00:46:43 13.46 00:00:00 00:46:43 07:00:49 229
102 A102 Intermate 16 00:46:44 13.45 00:00:00 00:46:44 07:04:36 235
103 A103 Tiburón Turbo Team 248 00:46:48 13.43 00:00:00 00:46:48 06:45:23 185
104 A104 The Kokonut Klub II 333 00:46:51 13.42 00:00:00 00:46:51 06:05:37 77
105 A105 ACLO 301 00:46:51 13.42 00:00:00 00:46:51 06:21:04 117
106 A106 Driemteam 342 00:46:52 13.41 00:00:00 00:46:52 05:32:23 22
107 A107 Thalia 211 00:46:52 13.41 00:00:00 00:46:52 06:22:26 124
108 A108 ELS angELS 164 00:47:03 13.36 00:00:00 00:47:03 05:30:55 17
109 A109 GLV Idun 229 00:47:03 13.36 00:00:00 00:47:03 06:09:37 86
110 A110 A.S.V. Taste 64 00:47:04 13.36 00:00:00 00:47:04 05:53:40 43
111 A111 Zeepegel 49 00:47:10 13.33 00:00:00 00:47:10 06:15:16 102
112 A112 WHAP 130 00:47:18 13.29 00:00:00 00:47:18 07:07:10 245
113 A113 Amskunkerdam 2 00:47:20 13.28 00:00:00 00:47:20 08:24:16 316
114 A114 SSR-W I 170 00:47:21 13.28 00:00:00 00:47:21 05:50:45 38
115 A115 ITC Run4Fun 310 00:47:22 13.27 00:00:00 00:47:22 07:03:28 234
116 A116 T.C. Ludica 246 00:47:23 13.27 00:00:00 00:47:23 06:51:25 202
117 A117 N.S.L.T.C. Slow 318 00:47:26 13.25 00:00:00 00:47:26 06:09:02 84
118 A118 ASSET 69 00:47:37 13.20 00:00:00 00:47:37 06:11:25 89
119 A119 Ibn Battuta 183 00:47:43 13.18 00:00:00 00:47:43 07:06:38 243
120 A120 Coassistenten Enschede 134 00:47:47 13.16 00:00:00 00:47:47 06:17:48 109
121 A121 Pre-U 59 00:47:50 13.14 00:00:00 00:47:50 06:24:58 135
122 A122 VGSR 347 00:47:52 13.13 00:00:00 00:47:52 06:32:40 153
123 A123 Bellis Perennis 10 00:47:53 13.13 00:00:00 00:47:53 06:27:56 141
124 A124 De schuinsmarcheerders 53 00:47:55 13.12 00:00:00 00:47:55 06:40:49 172
125 A125 vvDrienerlo 279 00:47:57 13.11 00:00:00 00:47:57 05:46:16 33
126 A126 Dispuut Yorinf 163 00:48:00 13.10 00:00:00 00:48:00 06:43:52 183
127 A127 U.M.D. Divide et Medica 200 00:48:04 13.08 00:00:00 00:48:04 06:29:20 147
128 A128 GSV Excalibur 182 00:48:05 13.07 00:00:00 00:48:05 05:55:45 51
129 A129 XoxoXaos 48 00:48:05 13.07 00:00:00 00:48:05 06:39:49 168
130 A130 Royal Pink Palace Prestatie Ploeg 95 00:48:08 13.06 00:00:00 00:48:08 06:58:03 224
131 A131 NieuweWAZIG 93 00:48:08 13.06 00:00:00 00:48:08 06:58:25 225
132 A132 Sprintermate 328 00:48:09 13.06 00:00:00 00:48:09 06:02:50 68
133 A133 Vol vermogen aan de top 299 00:48:10 13.05 00:00:00 00:48:10 05:56:49 54
134 A134 Protagoras 293 00:48:11 13.05 00:00:00 00:48:11 06:57:58 223
135 A135 H.U.G.O 84 00:48:13 13.04 00:00:00 00:48:13 06:45:37 186
136 A136 Magister JFT 56 00:48:15 13.03 00:00:00 00:48:15
137 A137 U.A.Veau 125 00:48:16 13.03 00:00:00 00:48:16 06:15:50 105
138 A138 G.S.T.V. Tritanium 267 00:48:27 12.98 00:00:00 00:48:27 05:30:58 18
139 A139 Adregé 66 00:48:27 12.98 00:00:00 00:48:27 07:42:08 298
140 A140 RSK Enschede 240 00:48:28 12.97 00:00:00 00:48:28 06:04:13 70
141 A141 Franciscus II 355 00:48:30 12.96 00:00:00 00:48:30 06:09:13 85
142 A142 S.V. Paradoks 40 00:48:30 12.96 00:00:00 00:48:30 06:32:54 154
143 A143 AUCatch 8 00:48:30 12.96 00:00:00 00:48:30 06:56:03 215
144 A144 TBV Lugus 335 00:48:33 12.95 00:00:00 00:48:33 07:04:54 237
145 A145 MEKmekmek 89 00:48:34 12.94 00:00:00 00:48:34 06:25:03 136
146 A146 G.s.b.v. Pugilice 305 00:48:37 12.93 00:00:00 00:48:37 06:05:14 74
147 A147 GSSV Squadraat 288 00:48:41 12.91 00:00:00 00:48:41 06:51:46 205
148 A148 G.S.V.V. Donitas 357 00:48:44 12.90 00:00:00 00:48:44 06:17:12 106
149 A149 Marie Curie 36 00:48:50 12.87 00:00:00 00:48:50 06:24:56 134
150 A150 PS 1 94 00:48:51 12.87 00:00:00 00:48:51 06:04:31 71
151 A151 Dignitates 3 00:49:00 12.83 00:00:00 00:49:00 07:04:39 236
152 A152 EBF Groningen 226 00:49:05 12.81 00:00:00 00:49:05 06:29:13 145
153 A153 CHEOPS Study association of the Built Environment 11 00:49:07 12.80 00:00:00 00:49:07 06:29:18 146
154 A154 S.A. Proto 186 00:49:15 12.77 00:00:00 00:49:15 07:05:44 241
155 A155 U.S. Histos 212 00:49:20 12.74 00:00:00 00:49:20 06:57:52 222
156 A156 G.S.B.V. Tweeslag 81 00:49:22 12.73 00:00:00 00:49:22 07:15:58 268
157 A157 TFV Nijmegen 325 00:49:28 12.71 00:00:00 00:49:28 06:44:26 184
158 A158 E.S.W.Z.V. Nayade 203 00:49:28 12.71 00:00:00 00:49:28 06:54:41 212
159 A159 Not fast, just furious 292 00:49:32 12.69 00:00:00 00:49:32 07:17:19 269
160 A160 SV STURAD 173 00:49:32 12.69 00:00:00 00:49:32 07:46:38 301
161 A161 IJzerProof 120 00:49:37 12.67 00:00:00 00:49:37 05:54:19 47
162 A162 G.S.A.V. VItalis 108 00:49:39 12.66 00:00:00 00:49:39 06:12:26 92
163 A163 Aktief Slip 2 216 00:49:53 12.60 00:00:00 00:49:53 06:57:32 219
164 A164 N.S.Z.&W.V. Hydrofiel 140 00:49:53 12.60 00:00:00 00:49:53 07:14:17 264
165 A165 Communiqué 12 00:49:57 12.59 00:00:00 00:49:57 08:05:24 309
166 A166 Franciscus I 287 00:50:09 12.54 00:00:00 00:50:09 05:51:12 40
167 A167 SV Fides 296 00:50:17 12.50 00:00:00 00:50:17
168 A168 NSRV Obelix 168 00:50:19 12.49 00:00:00 00:50:19 05:53:57 45
169 A169 ESBV Buitenwesten 79 00:50:21 12.49 00:00:00 00:50:21 06:12:44 93
170 A170 Caerus 218 00:50:28 12.46 00:00:00 00:50:28 07:12:08 259
171 A171 Musicians Eindhoven 90 00:50:29 12.45 00:00:00 00:50:29 06:25:56 139
172 A172 FGB-Bikkels 165 00:50:30 12.45 00:00:00 00:50:30 06:13:17 95
173 A173 Uslas Atlas 148 00:50:34 12.43 00:00:00 00:50:34 06:38:24 165
174 A174 ZHTC: Bier loopt beter! 188 00:50:38 12.42 00:00:00 00:50:38 07:06:40 244
175 A175 last in first drunk 290 00:50:49 12.37 00:00:00 00:50:49 07:08:56 252
176 A176 Contractie 74 00:50:50 12.37 00:00:00 00:50:50 06:50:52 200
177 A177 VIP 348 00:50:52 12.36 00:00:00 00:50:52 06:53:28 208
178 A178 VGST 213 00:50:55 12.35 00:00:00 00:50:55 06:11:41 91
179 A179 Drienerlose klootschietvereniging de Zeuven Reeën 54 00:50:56 12.34 00:00:00 00:50:56 07:07:49 247
180 A180 SV Tri Movere 331 00:50:57 12.34 00:00:00 00:50:57 06:25:50 138
181 A181 Arago 271 00:50:58 12.34 00:00:00 00:50:58 06:19:08 112
182 A182 In Den Natte - Aditi 86 00:51:02 12.32 00:00:00 00:51:02 06:05:16 75
183 A183 NTC & Co. 237 00:51:13 12.27 00:00:00 00:51:13 07:06:15 242
184 A184 VESTING 346 00:51:16 12.26 00:00:00 00:51:16 06:07:21 80
185 A185 MSV Santé 316 00:51:17 12.26 00:00:00 00:51:17 06:53:55 210
186 A186 Japie één 360 00:51:20 12.25 00:00:00 00:51:20 06:02:50 69
187 A187 A.S.A.V. Aquila 112 00:51:22 12.24 00:00:00 00:51:22 05:57:56 55
188 A188 Team Muskathlon 336 00:51:25 12.23 00:00:00 00:51:25 07:01:07 230
189 A189 Sirius 208 00:51:29 12.21 00:00:00 00:51:29 07:08:59 253
190 A190 MSTV Saturnus 57 00:51:32 12.20 00:00:00 00:51:32 06:29:22 148
191 A191 Synergy Study Association 332 00:51:46 12.14 00:00:00 00:51:46 06:50:39 197
192 A192 Perpetuum Mobilae 276 00:51:51 12.12 00:00:00 00:51:51 06:07:48 82
193 A193 Physics of Fluids 1 00:51:57 12.10 00:00:00 00:51:57 06:35:17 162
194 A194 E.S.R. Thêta 34 00:52:02 12.08 00:00:00 00:52:02 06:50:20 196
195 A195 V.A.S arashi 28 00:52:12 12.04 00:00:00 00:52:12 06:06:41 79
196 A196 KUNST 71 00:52:12 12.04 00:00:00 00:52:12 06:40:33 170
197 A197 Het Rotterdamsch Studenten Gezelschap 15 00:52:12 12.04 00:00:00 00:52:12 07:38:27 292
198 A198 De Groene Uilen-Moestasj 351 00:52:12 12.04 00:00:00 00:52:12 07:52:37 305
199 A199 Betonnen Bikkels 31 00:52:14 12.04 00:00:00 00:52:14 06:14:22 97
200 A200 G.S.Z.V. De Golfbreker 358 00:52:14 12.04 00:00:00 00:52:14 06:15:01 101
201 A201 Versocia 30 00:52:15 12.03 00:00:00 00:52:15 07:46:29 300
202 A202 The V-Team 338 00:52:16 12.03 00:00:00 00:52:16 06:42:29 178
203 A203 VGSN-TQ 42 00:52:23 12.00 00:00:00 00:52:23 06:51:44 204
204 A204 Mercurius Wageningen 20 00:52:23 12.00 00:00:00 00:52:23 07:27:41 284
205 A205 MFAS 312 00:52:26 11.99 00:00:00 00:52:26 06:40:44 171
206 A206 A-eskwadraat 9 00:52:27 11.99 00:00:00 00:52:27 06:15:33 103
207 A207 Aquimaniacs 217 00:52:32 11.97 00:00:00 00:52:32 06:50:46 198
208 A208 Complex 73 00:52:33 11.96 00:00:00 00:52:33 07:34:30 288
209 A209 Schulties 4 LIFE 21 00:52:39 11.94 00:00:00 00:52:39 07:17:29 270
210 A210 Atlantis 7 00:52:42 11.93 00:00:00 00:52:42 06:34:34 158
211 A211 SprinThor 96 00:52:42 11.93 00:00:00 00:52:42 07:13:11 261
212 A212 AIESEC 67 00:52:46 11.91 00:00:00 00:52:46 06:20:26 116
213 A213 De Ontzetting 284 00:52:46 11.91 00:00:00 00:52:46 07:29:26 286
214 A214 W.S.R. Argo 300 00:52:55 11.88 00:00:00 00:52:55 06:14:55 99
215 A215 Golfbreker Classics 230 00:53:02 11.85 00:00:00 00:53:02 06:21:50 121
216 A216 V.C.M.W. Sigma 304 00:53:02 11.85 00:00:00 00:53:02
217 A217 DPM Horsthollers 303 00:53:07 11.84 00:00:00 00:53:07 06:41:21 175
218 A218 Anti-lopen 270 00:53:08 11.83 00:00:00 00:53:08 06:05:18 76
219 A219 Mijnbouwkundige Vereeniging 206 00:53:24 11.77 00:00:00 00:53:24 06:14:48 98
220 A220 All Terrain 100 00:53:26 11.77 00:00:00 00:53:26 05:58:28 56
221 A221 Nicolas Appert 234 00:53:26 11.77 00:00:00 00:53:26 06:11:36 90
222 A222 Sascha's Angels 327 00:53:28 11.76 00:00:00 00:53:28 06:42:37 180
223 A223 Pusphaira Prestatie 169 00:53:31 11.75 00:00:00 00:53:31 05:55:27 49
224 A224 sLAXIS 61 00:53:38 11.72 00:00:00 00:53:38 06:24:48 131
225 A225 O.D. WAZIG 18 00:53:43 11.70 00:00:00 00:53:43 06:53:54 209
226 A226 Huize Sarijopen 5 00:53:45 11.70 00:00:00 00:53:45 06:43:05 181
227 A227 MSV Pulse 315 00:53:46 11.69 00:00:00 00:53:46 06:10:49 87
228 A228 S.V. LiNK 242 00:53:48 11.69 00:00:00 00:53:48 07:08:29 250
229 A229 AEGEE-Enschede 127 00:53:50 11.68 00:00:00 00:53:50 07:10:09 255
230 A230 ESV Nijmegen 189 00:53:58 11.65 00:00:00 00:53:58 06:22:52 125
231 A231 Van Schevichaven Mansion 149 00:54:04 11.63 00:00:00 00:54:04 06:24:48 132
232 A232 MSFU "Sams" 228 00:54:04 11.63 00:00:00 00:54:04 06:32:37 152
233 A233 S.V. Oxytoc 143 00:54:08 11.61 00:00:00 00:54:08 07:02:35 232
234 A234 GSV Bierteam 306 00:54:12 11.60 00:00:00 00:54:12
235 A235 M.B.V. Mebiose 205 00:54:34 11.52 00:00:00 00:54:34 06:22:07 123
236 A236 Navigators Studentenvereniging Tilburg 194 00:54:35 11.52 00:00:00 00:54:35 06:14:59 100
237 A237 Delftsche Studenten Bond 223 00:54:40 11.50 00:00:00 00:54:40 06:48:33 189
238 A238 MSAV Uros 291 00:54:44 11.49 00:00:00 00:54:44 06:05:48 78
239 A239 Ovum 141 00:54:49 11.47 00:00:00 00:54:49 06:33:39 156
240 A240 CognAC/Leonardo 135 00:54:53 11.45 00:00:00 00:54:53 06:10:54 88
241 A241 NSN 195 00:55:01 11.43 00:00:00 00:55:01 06:59:44 228
242 A242 S.V. Plexus 201 00:55:04 11.42 00:00:00 00:55:04 07:50:30 304
243 A243 SagitEuros 60 00:55:08 11.40 00:00:00 00:55:08 07:18:30 272
244 A244 Morado CF 281 00:55:17 11.37 00:00:00 00:55:17 07:37:15 290
245 A245 SSR-W II 80 00:55:28 11.33 00:00:00 00:55:28 06:56:06 216
246 A246 Hardboard-Aeolus 191 00:55:28 11.33 00:00:00 00:55:28 07:10:49 256
247 A247 DSV Sint Jansbrug 353 00:55:30 11.33 00:00:00 00:55:30 06:01:43 63
248 A248 NijESAC 167 00:55:30 11.33 00:00:00 00:55:30 06:23:38 130
249 A249 Alembickels 51 00:55:33 11.32 00:00:00 00:55:33 07:19:20 276
250 A250 Aba444 32 00:55:40 11.29 00:00:00 00:55:40 06:24:55 133
251 A251 GeoVUsie 359 00:55:41 11.29 00:00:00 00:55:41 06:31:45 150
252 A252 C.S.V. Alpha 133 00:55:46 11.27 00:00:00 00:55:46 06:19:33 115
253 A253 USZ&WF Het Zinkstuk 343 00:55:49 11.26 00:00:00 00:55:49 06:48:18 187
254 A254 G.S.W.V. SurfAce 190 00:56:04 11.21 00:00:00 00:56:04 07:14:43 265
255 A255 W.S.G. Isaac Newton 45 00:56:05 11.21 00:00:00 00:56:05 06:41:00 174
256 A256 S.V. Nescio 19 00:56:14 11.18 00:00:00 00:56:14 08:07:56 310
257 A257 Hippoderin 55 00:56:26 11.14 00:00:00 00:56:26 08:10:54 312
258 A258 I.C.T.S.V Inter-Actief 85 00:56:28 11.13 00:00:00 00:56:28 06:57:00 217
259 A259 SPiN Nijmegen 22 00:56:28 11.13 00:00:00 00:56:28 06:58:47 226
260 A260 Umoja 341 00:56:31 11.12 00:00:00 00:56:31 07:41:36 297
261 A261 NSL 236 00:56:33 11.12 00:00:00 00:56:33 06:49:48 194
262 A262 SV Construct 23 00:56:41 11.09 00:00:00 00:56:41 06:51:08 201
263 A263 Quicksteppers 238 00:56:43 11.08 00:00:00 00:56:43 07:32:57 287
264 A264 STUGG 244 00:57:01 11.03 00:00:00 00:57:01 07:27:41 285
265 A265 ThoraOhm 26 00:57:01 11.03 00:00:00 00:57:01
266 A266 MST 184 00:57:06 11.01 00:00:00 00:57:06 06:41:48 176
267 A267 Studievereniging Postelein 187 00:57:18 10.97 00:00:00 00:57:18 06:52:13 206
268 A268 De Leische Flesch A 352 00:57:28 10.94 00:00:00 00:57:28 06:19:24 113
269 A269 V.V.S. Uranymus 175 00:57:53 10.86 00:00:00 00:57:53 07:07:14 246
270 A270 WEM 47 00:57:54 10.86 00:00:00 00:57:54 06:52:42 207
271 A271 Studiosi Mobilae 2 243 00:58:00 10.84 00:00:00 00:58:00 07:26:01 281
272 A272 Q is good for you! 350 00:58:01 10.84 00:00:00 00:58:01 06:40:30 169
273 A273 BataVIA 52 00:58:06 10.82 00:00:00 00:58:06 08:11:16 313
274 A274 Thanks for running BIOS 247 00:58:09 10.81 00:00:00 00:58:09 06:50:47 199
275 A275 Pusphaira Bierteam 295 00:58:21 10.77 00:00:00 00:58:21 06:29:10 144
276 A276 Don Quishoot 302 00:58:30 10.75 00:00:00 00:58:30 06:42:23 177
277 A277 S.S.V. Bierteam Tjas/Skits 38 00:58:54 10.67 00:00:00 00:58:54 06:51:31 203
278 A278 ODIBO 345 00:59:09 10.63 00:00:00 00:59:09 07:12:55 260
279 A279 Carte Blanche & Iuventus 219 00:59:23 10.59 00:00:00 00:59:23 06:57:46 221
280 A280 Studievereniging BOW 171 00:59:27 10.57 00:00:00 00:59:27 07:18:51 273
281 A281 Chateau Bassie 202 00:59:40 10.54 00:00:00 00:59:40 07:21:34 277
282 A282 DHC Drienerlo 77 01:00:06 10.46 00:00:00 01:00:06 07:17:55 271
283 A283 Runnin Red 123 01:00:15 10.43 00:00:00 01:00:15 06:27:01 140
284 A284 GildUsus 83 01:00:30 10.39 00:00:00 01:00:30 06:57:07 218
285 A285 Lasers Pew Pew 17 01:00:38 10.37 00:00:00 01:00:38 06:50:14 195
286 A286 sv.IDent 210 01:00:49 10.34 00:00:00 01:00:49 07:05:29 239
287 A287 S.V. Syntaxis 207 01:01:03 10.30 00:00:00 01:01:03 07:15:38 266
288 A288 PS 2 323 01:01:14 10.27 00:00:00 01:01:14 06:54:37 211
289 A289 NSVV Heyendaal 322 01:01:24 10.24 00:00:00 01:01:24 06:59:33 227
290 A290 Vol vermogen aan de tap 349 01:01:28 10.23 00:00:00 01:01:28 07:24:08 280
291 A291 Industria Bierteam 308 01:01:33 10.21 00:00:00 01:01:33
292 A292 Utrechtse Technische Vereniging 62 01:01:43 10.19 00:00:00 01:01:43 06:54:55 213
293 A293 Sv. Arboricultura 145 01:02:05 10.13 00:00:00 01:02:05 06:38:03 164
294 A294 T.M.F.V. Archigenes 334 01:02:07 10.12 00:00:00 01:02:07 07:36:22 289
295 A295 SV Cyclades 199 01:02:10 10.11 00:00:00 01:02:10 08:39:55 319
296 A296 Sefasten 221 01:02:26 10.07 00:00:00 01:02:26 07:08:16 248
297 A297 Diephuis / Lisa 224 01:02:54 9.99 00:00:00 01:02:54 07:26:16 282
298 A298 Study Association Mercurius 172 01:04:16 9.78 00:00:00 01:04:16 07:40:47 296
299 A299 Thoreileithyia 339 01:04:19 9.77 00:00:00 01:04:19 07:23:15 279
300 A300 JFV Nijmegen 159 01:04:22 9.77 00:00:00 01:04:22 08:53:11 321
301 A301 D.R.A.A.K. ende Elegast 13 01:04:25 9.76 00:00:00 01:04:25 07:27:19 283
302 A302 Audentis 129 01:04:48 9.70 00:00:00 01:04:48 06:28:45 142
303 A303 Catch me if you can! 283 01:05:12 9.64 00:00:00 01:05:12 06:48:56 191
304 A304 Integrand 192 01:05:23 9.62 00:00:00 01:05:23 07:19:10 275
305 A305 A-Team 215 01:05:27 9.61 00:00:00 01:05:27 06:30:27 149
306 A306 Mimetas 139 01:05:40 9.57 00:00:00 01:05:40 07:39:43 294
307 A307 Babycelium 177 01:06:23 9.47 00:00:00 01:06:23 07:45:43 299
308 A308 Leidsche broeders 233 01:07:22 9.33 00:00:00 01:07:22 06:23:00 126
309 A309 Dimensie 78 01:08:53 9.13 00:00:00 01:08:53 08:34:59 318
310 A310 W.I.N.G. Circe 250 01:09:09 9.09 00:00:00 01:09:09 08:05:01 308
311 A311 Verenigde Studenten Arnhem 29 01:10:31 8.92 00:15:00 L 01:25:00 08:01:37 307
312 A312 Mundus Nijmegen 87 01:11:05 8.84 00:15:00 L 01:25:00 07:08:16 249
313 A313 K.A.V. Alcuinus 105 01:12:27 8.68 00:15:00 L 01:25:00 08:15:10 314
314 A314 sv Perikles 97 01:13:44 8.53 00:15:00 L 01:25:00 07:19:06 274
315 A315 SVU 245 01:16:06 8.26 00:15:00 L 01:25:00 07:05:25 238
316 A316 SV Atlantis 209 01:19:55 7.87 00:15:00 L 01:25:00 07:37:41 291
317 A317 ESVV Hajraa 14 01:24:24 7.45 00:15:00 L 01:25:00 07:09:45 254
318 A318 NOVA 58 01:34:40 6.64 00:15:00 L 01:25:00 09:19:17 322
319 NSJV Fudoshin 235 00:48:45 12.90 00:15:00 N 01:25:00 07:21:49 278
320 De Stretchers 285 00:42:19 14.86 00:15:00 N 01:25:00 07:03:10 233
321 MAK ME GEK 311 00:23:04 27.25 00:15:00 N 01:25:00 06:32:26 151

Foutcodes Algemeen klassement:
A: Anders voortbewogen | D: Diskwalificatie loper | F: Foute wissel | H: Heer op damesetappe | I: Etappe ingekort | L: Limiettijd overschreden | M: Medische uitsluiting | N: Geen geldige looptijd | O: Etappe opgesplitst | R: Reglementaire uitsluiting | T: Tweemaal gelopen | V: Valse (her)start | W: Overtreding | X: Etappe afgelast | Z: Meer dan 5 keer geen looptijd

Bedrijfsklassement

# Naam SN Tijd Snelheid Straftijd Fc Klass. tijd Cum. tijd Cum. #
001 B1 DEMCON 1 153 00:39:44 15.82 00:00:00 00:39:44 06:36:33 4
002 B2 Topicus B.V. 152 00:41:58 14.98 00:00:00 00:41:58 06:35:40 3
003 B3 DEMCON 2 154 00:41:59 14.97 00:00:00 00:41:59 06:04:52 2
004 B4 NovelT 156 00:44:21 14.18 00:00:00 00:44:21 06:00:20 1
005 B5 DesignLab University of Twente 157 00:45:53 13.70 00:00:00 00:45:53 07:14:12 6
006 B6 Nedap 155 00:48:25 12.98 00:00:00 00:48:25 06:47:07 5

Foutcodes Bedrijfsklassement:
A: Anders voortbewogen | D: Diskwalificatie loper | F: Foute wissel | H: Heer op damesetappe | I: Etappe ingekort | L: Limiettijd overschreden | M: Medische uitsluiting | N: Geen geldige looptijd | O: Etappe opgesplitst | R: Reglementaire uitsluiting | T: Tweemaal gelopen | V: Valse (her)start | W: Overtreding | X: Etappe afgelast | Z: Meer dan 5 keer geen looptijd