Uitslagen

Etappe: 22

Hoofdsponsor
SUSA Flexibel Studentenwerk
Overige sponsoren
Stagefabriek Achterhoek

Home > Uitslagen

Officieuze etappe-uitslag van etappe 22

Etappe 22
Van Bentelo
Naar Grolsch
Afstand 10700 m
Type Heren / vlak, 0,5km onverhard

Topicus Universiteitscompetitie

# Naam SN Tijd Snelheid Straftijd Fc Klass. tijd Cum. tijd Cum. #
001 U1 RUG/Hanze ACLO team Groningen 255 00:34:13 18.72 00:00:00 00:34:13 09:21:15 3
002 U2 Universiteitsteam Amsterdam 252 00:34:34 18.53 00:00:00 00:34:34 09:43:25 6
003 U3 TU/e-Fontys team 254 00:34:57 18.32 00:00:00 00:34:57 09:37:05 5
004 U4 RU/HAN Universiteitsteam 257 00:36:12 17.69 00:00:00 00:36:12 08:54:48 1
005 U5 UT/Saxion Runningteam 260 00:37:10 17.23 00:00:00 00:37:10 09:22:47 4
006 U6 WUR-team Wageningen University 251 00:39:33 16.19 00:00:00 00:39:33 09:18:05 2
007 U7 TU Delft universiteitsteam 253 00:41:49 15.32 00:00:00 00:41:49 10:25:11 7
008 U8 UU/HU Team Utrecht 259 00:49:12 13.02 00:00:00 00:49:12 12:26:55 8

Foutcodes Topicus Universiteitscompetitie:
A: Anders voortbewogen | D: Diskwalificatie loper | F: Foute wissel | H: Heer op damesetappe | I: Etappe ingekort | L: Limiettijd overschreden | M: Medische uitsluiting | N: Geen geldige looptijd | O: Etappe opgesplitst | R: Reglementaire uitsluiting | T: Tweemaal gelopen | U: UC: onreglementair gelopen | V: Valse (her)start | W: Overtreding | X: Etappe afgelast | Z: Meer dan 5 keer geen looptijd

Algemeen klassement

# Naam SN Tijd Snelheid Straftijd Fc Klass. tijd Cum. tijd Cum. #
001 A1 KU Leuven Running Team 363 00:35:39 17.96 00:00:00 00:35:39 09:16:04 1
002 A2 Kon minder 109 00:36:22 17.61 00:00:00 00:36:22 09:35:45 2
003 A3 UM - Maastricht University 361 00:36:40 17.47 00:00:00 00:36:40 10:14:14 4
004 A4 AUCatch 8 00:38:51 16.48 00:00:00 00:38:51 14:19:14 196
005 A5 Impalas 104 00:39:22 16.27 00:00:00 00:39:22 10:32:43 5
006 A6 #Wimpienation 364 00:39:35 16.18 00:00:00 00:39:35 09:53:13 3
007 A7 Tilburg University 362 00:39:40 16.15 00:00:00 00:39:40 12:06:54 30
008 A8 SKITS 111 00:40:02 16.00 00:00:00 00:40:02 12:29:21 42
009 A9 Batahazen 113 00:40:15 15.91 00:00:00 00:40:15 11:51:04 24
010 A10 Aloha-Stars 269 00:40:30 15.81 00:00:00 00:40:30 11:12:58 11
011 A11 Tartlétos 124 00:40:48 15.70 00:00:00 00:40:48 11:29:20 16
012 A12 Softijs #puurgenot 282 00:41:05 15.59 00:00:00 00:41:05 11:56:43 25
013 A13 NSTV Trion 110 00:41:17 15.51 00:00:00 00:41:17 12:45:16 58
014 A14 Royal Pink Palace Prestatie Ploeg 95 00:41:24 15.47 00:00:00 00:41:24 14:15:44 188
015 A15 N.S.H.C. Apeliotes 317 00:41:48 15.32 00:00:00 00:41:48 13:24:44 111
016 A16 Leidsche broeders 233 00:42:05 15.22 00:00:00 00:42:05 13:06:43 88
017 A17 G.S.S.V. Tjas Prestatieteam 266 00:42:06 15.21 00:00:00 00:42:06 11:42:12 22
018 A18 Currimus1 162 00:42:06 15.21 00:00:00 00:42:06 12:24:29 37
019 A19 Coassistenten Enschede 134 00:42:10 15.19 00:00:00 00:42:10 12:50:12 66
020 A20 U.A.Veau 125 00:42:14 15.16 00:00:00 00:42:14 12:26:54 40
021 A21 ECIU 102 00:42:27 15.09 00:00:00 00:42:27 10:43:14 6
022 A22 Apolloon<3VTK 101 00:42:30 15.07 00:00:00 00:42:30 10:59:08 9
023 A23 The Running Teabags 98 00:42:30 15.07 00:00:00 00:42:30 13:31:09 122
024 A24 Aktief Slip 1 68 00:42:31 15.06 00:00:00 00:42:31 12:49:56 65
025 A25 D.A.V. Kronos 106 00:42:36 15.03 00:00:00 00:42:36 10:44:27 7
026 A26 Asterix en de sexy beesten 161 00:42:51 14.95 00:00:00 00:42:51 11:29:41 17
027 A27 Studievereniging Sticky 39 00:42:58 14.91 00:00:00 00:42:58 14:44:29 222
028 A28 E.S.R. Thêta 34 00:42:59 14.90 00:00:00 00:42:59 13:32:29 123
029 A29 NijESAC 167 00:43:04 14.87 00:00:00 00:43:04 13:12:09 94
030 A30 USZ&WF Het Zinkstuk 343 00:43:08 14.85 00:00:00 00:43:08 14:07:35 178
031 A31 DSSV Tartaros 115 00:43:13 14.82 00:00:00 00:43:13 12:01:35 27
032 A32 D.S.R. Proteus-Eretes 107 00:43:15 14.81 00:00:00 00:43:15 10:46:37 8
033 A33 W.S.R. Argo 300 00:43:30 14.72 00:00:00 00:43:30 13:09:03 89
034 A34 NSSV FEL 122 00:43:37 14.68 00:00:00 00:43:37 12:14:14 32
035 A35 FSV Fysiek 136 00:43:37 14.68 00:00:00 00:43:37 13:00:52 79
036 A36 Golfbreker Classics 230 00:43:38 14.68 00:00:00 00:43:38 12:45:00 57
037 A37 FUNEST 356 00:43:41 14.66 00:00:00 00:43:41 14:25:11 202
038 A38 Schulties 4 LIFE 21 00:43:45 14.64 00:00:00 00:43:45 14:36:11 212
039 A39 EBF Groningen 226 00:43:59 14.56 00:00:00 00:43:59 13:50:32 148
040 A40 AV Phoenix 365 00:44:03 14.54 00:00:00 00:44:03 11:44:46 23
041 A41 Pyrus Lopend Vuurtje 196 00:44:03 14.54 00:00:00 00:44:03 12:49:00 64
042 A42 MFVU Hoogh 314 00:44:05 14.53 00:00:00 00:44:05 15:49:24 284
043 A43 ESV Nijmegen 189 00:44:13 14.48 00:00:00 00:44:13 13:32:51 124
044 A44 A.S.A.V. Aquila 112 00:44:14 14.48 00:00:00 00:44:14 12:19:59 34
045 A45 W.S.G. Isaac Newton 45 00:44:17 14.46 00:00:00 00:44:17 13:46:08 141
046 A46 G.S.T.V. Tritanium 267 00:44:19 14.45 00:00:00 00:44:19 11:40:52 20
047 A47 Bellis Perennis 10 00:44:20 14.45 00:00:00 00:44:20 13:17:24 104
048 A48 Aba444 32 00:44:23 14.43 00:00:00 00:44:23 13:17:47 106
049 A49 Hardboard-Aeolus 191 00:44:35 14.37 00:00:00 00:44:35 14:06:20 177
050 A50 E.S.G. Boght 33 00:44:36 14.36 00:00:00 00:44:36
051 A51 G.S.B.V. Tweeslag 81 00:44:38 14.35 00:00:00 00:44:38 14:53:19 227
052 A52 Intermate 16 00:44:46 14.31 00:00:00 00:44:46 14:56:09 229
053 A53 SWU Thymos 24 00:44:49 14.29 00:00:00 00:44:49 14:41:35 219
054 A54 Atlantis 7 00:44:50 14.28 00:00:00 00:44:50 13:25:10 113
055 A55 SSR-W I 170 00:44:54 14.26 00:00:00 00:44:54 12:00:43 26
056 A56 SV Tri Movere 331 00:44:55 14.26 00:00:00 00:44:55 13:45:12 138
057 A57 N.S.R.V. Phocas 319 00:44:57 14.25 00:00:00 00:44:57 15:22:13 265
058 A58 MFVN 321 00:45:00 14.23 00:00:00 00:45:00 13:11:23 92
059 A59 CognAC/Leonardo 135 00:45:01 14.23 00:00:00 00:45:01 12:43:02 54
060 A60 Asterix Gallische Gouden Gekten 1969 - 2019 70 00:45:06 14.20 00:00:00 00:45:06 11:27:20 15
061 A61 WAF 280 00:45:08 14.19 00:00:00 00:45:08 12:40:06 50
062 A62 MAK ME GEK 311 00:45:18 14.14 00:00:00 00:45:18 13:51:44 152
063 A63 N.S.L.T.C. Slow 318 00:45:20 14.13 00:00:00 00:45:20 14:15:05 187
064 A64 G.s.b.v. Pugilice 305 00:45:26 14.10 00:00:00 00:45:26 12:38:42 49
065 A65 Nopfy 185 00:45:26 14.10 00:00:00 00:45:26 15:27:24 271
066 A66 IJzerProof 120 00:45:29 14.08 00:00:00 00:45:29 12:24:22 36
067 A67 The Cave & Los ChiChis 25 00:45:35 14.05 00:00:00 00:45:35 13:15:46 102
068 A68 Franciscus I 287 00:45:37 14.04 00:00:00 00:45:37 12:10:57 31
069 A69 Fastfood 286 00:45:38 14.03 00:00:00 00:45:38 13:24:11 110
070 A70 Ferus Ebrius 367 00:45:41 14.02 00:00:00 00:45:41 12:24:02 35
071 A71 Vol vermogen aan de top 299 00:45:43 14.01 00:00:00 00:45:43 13:35:48 126
072 A72 T.M.F.V. Archigenes 334 00:45:44 14.00 00:00:00 00:45:44 15:12:11 254
073 A73 D.S.V. de Skeuvel 366 00:45:45 14.00 00:00:00 00:45:45 11:14:48 12
074 A74 Delftsche Studenten Bond 223 00:45:45 14.00 00:00:00 00:45:45 13:58:26 163
075 A75 Perpetuum Mobilae 276 00:45:55 13.95 00:00:00 00:45:55 13:06:22 87
076 A76 S.A. Stress 241 00:45:57 13.94 00:00:00 00:45:57 13:04:01 82
077 A77 U.S. Histos 212 00:46:08 13.88 00:00:00 00:46:08 14:26:11 205
078 A78 Betonnen Bikkels 31 00:46:10 13.87 00:00:00 00:46:10 12:42:58 53
079 A79 Pusphaira Prestatie 169 00:46:12 13.86 00:00:00 00:46:12 12:42:22 52
080 A80 Navigators Studentenvereniging Enschede 92 00:46:12 13.86 00:00:00 00:46:12 13:15:37 101
081 A81 Gyas 119 00:46:13 13.86 00:00:00 00:46:13 11:41:45 21
082 A82 ELS angELS 164 00:46:19 13.83 00:00:00 00:46:19 11:23:35 14
083 A83 NTC & Co. 237 00:46:21 13.82 00:00:00 00:46:21 14:57:12 232
084 A84 Ibex 289 00:46:23 13.81 00:00:00 00:46:23 12:03:06 28
085 A85 Umoja 341 00:46:24 13.80 00:00:00 00:46:24 14:53:30 228
086 A86 Spectrum 198 00:46:25 13.80 00:00:00 00:46:25 13:41:25 134
087 A87 Van Schevichaven Mansion 149 00:46:33 13.76 00:00:00 00:46:33 13:48:47 145
088 A88 Japie één 360 00:46:35 13.75 00:00:00 00:46:35 12:45:52 60
089 A89 'VOton 214 00:46:37 13.74 00:00:00 00:46:37 13:05:34 84
090 A90 D.R.A.A.K. ende Elegast 13 00:46:37 13.74 00:00:00 00:46:37 14:40:48 217
091 A91 sLAXIS 61 00:46:47 13.69 00:00:00 00:46:47 13:30:25 121
092 A92 PS 1 94 00:46:50 13.67 00:00:00 00:46:50 13:02:45 80
093 A93 Sascha's Angels 327 00:46:50 13.67 00:00:00 00:46:50 13:57:12 162
094 A94 Wacky Waving Inflatable Arm Flailing Tube Men 268 00:46:53 13.66 00:00:00 00:46:53 12:05:48 29
095 A95 Team Muskathlon 336 00:47:00 13.63 00:00:00 00:47:00 13:53:58 157
096 A96 SV STURAD 173 00:47:00 13.63 00:00:00 00:47:00 15:15:30 260
097 A97 GSV Spierteam 118 00:47:01 13.62 00:00:00 00:47:01 11:39:10 18
098 A98 Studiosi Mobilae 1 278 00:47:04 13.61 00:00:00 00:47:04 11:11:35 10
099 A99 RSK Enschede 240 00:47:07 13.59 00:00:00 00:47:07 12:41:16 51
100 A100 Physics of Fluids 1 00:47:07 13.59 00:00:00 00:47:07 13:48:48 146
101 A101 sv Perikles 97 00:47:07 13.59 00:00:00 00:47:07 14:18:04 193
102 A102 Rap op Stap 158 00:47:08 13.59 00:00:00 00:47:08 13:24:57 112
103 A103 S.S.V. Bierteam Tjas/Skits 38 00:47:11 13.57 00:00:00 00:47:11 14:42:22 220
104 A104 N.S.S.S.V. Lacustris 91 00:47:12 13.57 00:00:00 00:47:12 13:02:50 81
105 A105 Chateau Bassie 202 00:47:14 13.56 00:00:00 00:47:14 14:16:43 189
106 A106 SagitEuros 60 00:47:15 13.55 00:00:00 00:47:15 15:07:46 247
107 A107 A.S.V. Taste 64 00:47:30 13.48 00:00:00 00:47:30 12:29:55 43
108 A108 Utrechtse Technische Vereniging 62 00:47:30 13.48 00:00:00 00:47:30 16:05:49 296
109 A109 Vol vermogen aan de tap 349 00:47:31 13.48 00:00:00 00:47:31 15:15:54 262
110 A110 Eur-roadrunners 273 00:47:33 13.47 00:00:00 00:47:33 12:24:54 38
111 A111 E.S.W.Z.V. Nayade 203 00:47:41 13.43 00:00:00 00:47:41 13:27:42 117
112 A112 Thoreileithyia 339 00:47:45 13.41 00:00:00 00:47:45 15:58:29 291
113 A113 Darwins Dreamteam 76 00:47:49 13.39 00:00:00 00:47:49 16:41:36 309
114 A114 WEM 47 00:47:50 13.39 00:00:00 00:47:50 13:51:21 151
115 A115 O.D. WAZIG 18 00:48:02 13.33 00:00:00 00:48:02 14:18:03 192
116 A116 Simius hircus 277 00:48:13 13.28 00:00:00 00:48:13 12:58:36 78
117 A117 Huize Sarijopen 5 00:48:13 13.28 00:00:00 00:48:13 13:51:45 153
118 A118 Nicolas Appert 234 00:48:16 13.27 00:00:00 00:48:16 13:29:02 119
119 A119 Studievereniging VOCUS 368 00:48:19 13.26 00:00:00 00:48:19 14:41:19 218
120 A120 VIB 249 00:48:20 13.25 00:00:00 00:48:20 12:32:45 46
121 A121 Deemtahloco’s 222 00:48:20 13.25 00:00:00 00:48:20 13:25:26 115
122 A122 E.T.S.V. Scintilla 225 00:48:26 13.22 00:00:00 00:48:26 14:29:02 207
123 A123 DSZ WAVE 116 00:48:29 13.21 00:00:00 00:48:29 12:14:37 33
124 A124 W.S.V. Desda 46 00:48:30 13.20 00:00:00 00:48:30 12:28:26 41
125 A125 MSAV Uros 291 00:48:34 13.19 00:00:00 00:48:34 12:32:07 44
126 A126 GSSV Squadraat 288 00:48:36 13.18 00:00:00 00:48:36 14:13:36 185
127 A127 Study Association Mercurius 172 00:48:40 13.16 00:00:00 00:48:40 16:51:12 314
128 A128 N.S.W.V. Mercurius 166 00:48:42 13.15 00:00:00 00:48:42 11:40:42 19
129 A129 TBV Lugus 335 00:48:43 13.15 00:00:00 00:48:43 16:04:40 295
130 A130 SV Tabula Rasa 330 00:48:46 13.13 00:00:00 00:48:46 12:53:42 72
131 A131 Verenigde Studenten Arnhem 29 00:48:54 13.10 00:00:00 00:48:54 17:17:29 318
132 A132 ASSET 69 00:49:01 13.07 00:00:00 00:49:01 12:53:30 70
133 A133 Nji-Sri 274 00:49:02 13.06 00:00:00 00:49:02 13:38:24 128
134 A134 CHEOPS Study association of the Built Environment 11 00:49:07 13.04 00:00:00 00:49:07 13:19:32 108
135 A135 Don Quishoot 302 00:49:13 13.01 00:00:00 00:49:13 15:06:35 243
136 A136 Amskunkerdam 2 00:49:18 12.99 00:00:00 00:49:18 16:59:13 315
137 A137 Clio 178 00:49:19 12.99 00:00:00 00:49:19 14:47:17 223
138 A138 V.L.U.G.S. 298 00:49:24 12.96 00:00:00 00:49:24 13:54:32 158
139 A139 VGSN-TQ 42 00:49:25 12.96 00:00:00 00:49:25 15:26:05 270
140 A140 The V-Team 338 00:49:33 12.93 00:00:00 00:49:33 15:15:01 258
141 A141 TSV Plato 337 00:49:33 12.93 00:00:00 00:49:33 16:47:58 311
142 A142 VESTING 346 00:49:37 12.91 00:00:00 00:49:37 12:47:54 63
143 A143 Industria Prestatieteam 121 00:49:42 12.89 00:00:00 00:49:42 13:14:52 98
144 A144 DSV Sint Jansbrug 353 00:49:49 12.86 00:00:00 00:49:49 13:36:24 127
145 A145 Bier&Titi 131 00:49:53 12.84 00:00:00 00:49:53 13:55:53 159
146 A146 VIP 348 00:49:57 12.82 00:00:00 00:49:57 15:33:05 274
147 A147 Mijnbouwkundige Vereeniging 206 00:49:57 12.82 00:00:00 00:49:57 16:06:28 299
148 A148 Uslas Atlas 148 00:50:03 12.80 00:00:00 00:50:03 14:07:58 181
149 A149 Catch me if you can! 283 00:50:09 12.77 00:00:00 00:50:09 14:01:11 169
150 A150 Drienerlose klootschietvereniging de Zeuven Reeën 54 00:50:15 12.75 00:00:00 00:50:15 15:31:05 273
151 A151 T.C. Ludica 246 00:50:19 12.73 00:00:00 00:50:19 14:35:57 210
152 A152 MFVR 313 00:50:23 12.71 00:00:00 00:50:23 12:52:31 69
153 A153 E.S.V. Demos 354 00:50:24 12.71 00:00:00 00:50:24 13:14:22 97
154 A154 Mundus Nijmegen 87 00:50:26 12.70 00:00:00 00:50:26 14:09:13 182
155 A155 S.V. Nescio 19 00:50:27 12.69 00:00:00 00:50:27 16:04:09 294
156 A156 vvDrienerlo 279 00:50:33 12.67 00:00:00 00:50:33 12:44:07 55
157 A157 H.U.G.O 84 00:50:40 12.64 00:00:00 00:50:40 14:18:31 195
158 A158 NieuweWAZIG 93 00:50:48 12.61 00:00:00 00:50:48 13:27:34 116
159 A159 MSV Santé 316 00:50:49 12.60 00:00:00 00:50:49 14:25:18 203
160 A160 Dimensie 78 00:50:50 12.60 00:00:00 00:50:50 16:35:29 307
161 A161 MSTV Saturnus 57 00:50:51 12.59 00:00:00 00:50:51 13:39:16 131
162 A162 TFV Nijmegen 325 00:50:51 12.59 00:00:00 00:50:51 14:05:08 174
163 A163 SSR-W II 80 00:50:52 12.59 00:00:00 00:50:52 15:27:32 272
164 A164 Van der Waals 41 00:50:53 12.59 00:00:00 00:50:53 13:40:18 133
165 A165 v.v. Harambee 344 00:50:54 12.58 00:00:00 00:50:54 13:51:59 154
166 A166 Sprintermate 328 00:50:55 12.58 00:00:00 00:50:55 12:55:12 73
167 A167 WETH en pk 142 00:50:55 12.58 00:00:00 00:50:55 13:39:51 132
168 A168 ESVV Hajraa 14 00:51:03 12.55 00:00:00 00:51:03 15:21:40 264
169 A169 De Groene Uilen-Moestasj 351 00:51:04 12.54 00:00:00 00:51:04 15:41:40 280
170 A170 Riders on the Storm 324 00:51:06 12.53 00:00:00 00:51:06 13:44:38 135
171 A171 Den Geitenwollen Soc. 179 00:51:06 12.53 00:00:00 00:51:06 15:09:35 250
172 A172 GildUsus 83 00:51:13 12.50 00:00:00 00:51:13 15:07:25 246
173 A173 Synergy Study Association 332 00:51:14 12.50 00:00:00 00:51:14 14:00:44 167
174 A174 NSN 195 00:51:16 12.49 00:00:00 00:51:16 14:20:01 197
175 A175 Currimus2 160 00:51:17 12.49 00:00:00 00:51:17 12:45:17 59
176 A176 University College Twente Alumni 99 00:51:19 12.48 00:00:00 00:51:19 12:52:11 68
177 A177 S.V.T.B. Curius 6 00:51:19 12.48 00:00:00 00:51:19
178 A178 De schuinsmarcheerders 53 00:51:23 12.46 00:00:00 00:51:23 14:25:54 204
179 A179 ACLO 301 00:51:31 12.43 00:00:00 00:51:31 13:46:24 143
180 A180 Runnin Red 123 00:51:39 12.40 00:00:00 00:51:39 13:21:55 109
181 A181 STUGG 244 00:51:39 12.40 00:00:00 00:51:39 15:03:53 239
182 A182 Ibn Battuta 183 00:51:39 12.40 00:00:00 00:51:39 15:08:20 248
183 A183 Zeepegel 49 00:51:42 12.39 00:00:00 00:51:42 13:35:16 125
184 A184 Anti-lopen 270 00:51:44 12.38 00:00:00 00:51:44 12:44:33 56
185 A185 KOers 137 00:51:48 12.36 00:00:00 00:51:48 13:04:57 83
186 A186 KUNST 71 00:51:49 12.36 00:00:00 00:51:49 13:48:03 144
187 A187 NSVV FC Kunde 37 00:51:50 12.36 00:00:00 00:51:50 12:51:12 67
188 A188 ITC Run4Fun 310 00:51:53 12.34 00:00:00 00:51:53 13:53:27 156
189 A189 GEWIS rent meters 82 00:52:00 12.32 00:00:00 00:52:00 13:55:55 160
190 A190 sv.IDent 210 00:52:01 12.31 00:00:00 00:52:01 14:38:56 215
191 A191 GeoVUsie 359 00:52:06 12.29 00:00:00 00:52:06 13:45:10 137
192 A192 RuGSAC 294 00:52:08 12.28 00:00:00 00:52:08 13:12:39 95
193 A193 Audentis 129 00:52:09 12.28 00:00:00 00:52:09 13:45:35 139
194 A194 Pusphaira Bierteam 295 00:52:13 12.27 00:00:00 00:52:13 14:18:09 194
195 A195 MEKmekmek 89 00:52:19 12.24 00:00:00 00:52:19 13:27:43 118
196 A196 Communiqué 12 00:52:25 12.22 00:00:00 00:52:25 16:45:54 310
197 A197 SprinThor 96 00:52:30 12.20 00:00:00 00:52:30 14:35:59 211
198 A198 AEGEE-Delft & AEGEE-Nijmegen 126 00:52:52 12.11 00:00:00 00:52:52 13:56:51 161
199 A199 Carte Blanche & Iuventus 219 00:52:52 12.11 00:00:00 00:52:52 14:04:17 172
200 A200 Dispuut Yorinf 163 00:52:57 12.10 00:00:00 00:52:57 14:59:58 235
201 A201 ZHTC: Bier loopt beter! 188 00:52:57 12.10 00:00:00 00:52:57 15:02:10 237
202 A202 GSV Excalibur 182 00:52:59 12.09 00:00:00 00:52:59 13:30:22 120
203 A203 Bordeaux 132 00:53:04 12.07 00:00:00 00:53:04 12:36:26 48
204 A204 Protagoras 293 00:53:05 12.06 00:00:00 00:53:05 14:59:25 234
205 A205 Morado CF 281 00:53:05 12.06 00:00:00 00:53:05 15:04:29 240
206 A206 Pre-U 59 00:53:05 12.06 00:00:00 00:53:05 15:40:10 278
207 A207 SV Atlantis 209 00:53:06 12.06 00:00:00 00:53:06 15:54:46 289
208 A208 GLV Idun 229 00:53:12 12.04 00:00:00 00:53:12 12:53:30 71
209 A209 Vlugge Vissen 44 00:53:15 12.03 00:00:00 00:53:15 13:18:57 107
210 A210 Sv. Arboricultura 145 00:53:15 12.03 00:00:00 00:53:15 14:20:53 198
211 A211 MST 184 00:53:20 12.01 00:00:00 00:53:20 14:09:21 183
212 A212 I.C.T.S.V Inter-Actief 85 00:53:24 11.99 00:00:00 00:53:24 15:07:07 245
213 A213 GSV Bierteam 306 00:53:29 11.97 00:00:00 00:53:29
214 A214 Arago 271 00:53:33 11.96 00:00:00 00:53:33 13:25:12 114
215 A215 NSL 236 00:53:34 11.96 00:00:00 00:53:34 14:07:47 179
216 A216 BURP 114 00:53:35 11.95 00:00:00 00:53:35 11:19:07 13
217 A217 Caerus 218 00:53:42 11.93 00:00:00 00:53:42 14:48:56 224
218 A218 De Ontzetting 284 00:53:45 11.92 00:00:00 00:53:45 14:49:49 225
219 A219 Alembickels 51 00:53:49 11.90 00:00:00 00:53:49 15:05:59 242
220 A220 U.M.D. Divide et Medica 200 00:53:50 11.90 00:00:00 00:53:50 13:59:06 165
221 A221 De Leische Flesch A 352 00:54:04 11.85 00:00:00 00:54:04 13:50:38 149
222 A222 Aquimaniacs 217 00:54:12 11.82 00:00:00 00:54:12 14:36:22 213
223 A223 Integrand 192 00:54:20 11.79 00:00:00 00:54:20 14:56:45 231
224 A224 E.S.S.V. Isis 117 00:54:21 11.78 00:00:00 00:54:21 12:25:43 39
225 A225 Complex 73 00:54:24 11.77 00:00:00 00:54:24 15:53:42 287
226 A226 G.S.V.V. Donitas 357 00:54:30 11.75 00:00:00 00:54:30 13:14:53 99
227 A227 Studiosi Mobilae 2 243 00:54:40 11.72 00:00:00 00:54:40 15:09:51 251
228 A228 V.C.M.W. Sigma 304 00:54:41 11.71 00:00:00 00:54:41
229 A229 Navigators Studentenvereniging Tilburg 194 00:54:51 11.68 00:00:00 00:54:51 14:00:58 168
230 A230 SVU 245 00:54:54 11.67 00:00:00 00:54:54 14:24:01 200
231 A231 S.G. Daedalus 326 00:55:13 11.60 00:00:00 00:55:13 15:00:47 236
232 A232 NWSV Helix 275 00:55:14 11.60 00:00:00 00:55:14 12:58:24 77
233 A233 CME 72 00:55:17 11.58 00:00:00 00:55:17 15:15:37 261
234 A234 S.V. Paradoks 40 00:55:21 11.57 00:00:00 00:55:21 14:00:39 166
235 A235 VvTP 150 00:55:35 11.52 00:00:00 00:55:35
236 A236 Musicians Eindhoven 90 00:55:37 11.52 00:00:00 00:55:37 14:04:56 173
237 A237 A.S.Z.V. SPONS 65 00:55:40 11.50 00:00:00 00:55:40 13:16:56 103
238 A238 Foreign and Furious 103 00:55:42 11.50 00:00:00 00:55:42 13:52:36 155
239 A239 TeMa Groningen 146 00:55:52 11.46 00:00:00 00:55:52 13:14:08 96
240 A240 FGB-Bikkels 165 00:55:54 11.46 00:00:00 00:55:54 12:57:01 74
241 A241 Aktief Slip 2 216 00:55:59 11.44 00:00:00 00:55:59 14:17:14 191
242 A242 Ipso Facto 309 00:56:11 11.40 00:00:00 00:56:11 15:15:23 259
243 A243 M.S.T.V. Stennis 88 00:56:12 11.40 00:00:00 00:56:12 14:11:00 184
244 A244 last in first drunk 290 00:56:13 11.39 00:00:00 00:56:13 15:53:01 286
245 A245 ODIBO 345 00:56:28 11.34 00:00:00 00:56:28 15:49:01 283
246 A246 ZPV Piranha 50 00:56:31 11.33 00:00:00 00:56:31 13:09:17 90
247 A247 Driemteam 342 00:56:32 11.33 00:00:00 00:56:32 12:32:15 45
248 A248 XoxoXaos 48 00:56:34 11.32 00:00:00 00:56:34 14:01:23 170
249 A249 Q is good for you! 350 00:56:47 11.28 00:00:00 00:56:47 14:13:44 186
250 A250 Not fast, just furious 292 00:56:57 11.25 00:00:00 00:56:57 14:56:31 230
251 A251 De Stretchers 285 00:57:05 11.22 00:00:00 00:57:05 16:21:31 302
252 A252 ThoraOhm 26 00:57:05 11.22 00:00:00 00:57:05
253 A253 MSV Pulse 315 00:57:15 11.19 00:00:00 00:57:15 12:57:15 75
254 A254 Lasers Pew Pew 17 00:57:17 11.18 00:00:00 00:57:17 14:57:21 233
255 A255 Tiburón Turbo Team 248 00:57:23 11.16 00:00:00 00:57:23 14:06:15 176
256 A256 VGST 213 00:57:30 11.14 00:00:00 00:57:30 13:05:55 85
257 A257 NSVV Heyendaal 322 00:57:34 11.13 00:00:00 00:57:34 14:07:50 180
258 A258 Formosa Lasciva en Los Hombres Locos 181 00:57:39 11.11 00:00:00 00:57:39 15:23:26 266
259 A259 S.V. Plexus 201 00:57:40 11.11 00:00:00 00:57:40 15:55:57 290
260 A260 Thalia 211 00:57:42 11.10 00:00:00 00:57:42 13:45:41 140
261 A261 In Den Natte - Aditi 86 00:57:46 11.09 00:00:00 00:57:46 13:15:24 100
262 A262 AEGEE-Enschede 127 00:57:53 11.06 00:00:00 00:57:53 14:26:52 206
263 A263 Franciscus II 355 00:57:58 11.05 00:00:00 00:57:58 13:38:57 130
264 A264 C.S.V. Alpha 133 00:57:59 11.05 00:00:00 00:57:59 14:17:07 190
265 A265 NSJV Fudoshin 235 00:58:01 11.04 00:00:00 00:58:01 15:24:27 268
266 A266 Diephuis / Lisa 224 00:58:02 11.04 00:00:00 00:58:02 15:23:44 267
267 A267 Quicksteppers 238 00:58:03 11.03 00:00:00 00:58:03 16:28:17 304
268 A268 Groesbeekseweg 60 35 00:58:04 11.03 00:00:00 00:58:04 13:06:20 86
269 A269 Sefasten 221 00:58:04 11.03 00:00:00 00:58:04 15:58:59 292
270 A270 Adregé 66 00:58:14 11.00 00:00:00 00:58:14 15:40:01 277
271 A271 Chimaera 220 00:58:28 10.95 00:00:00 00:58:28 12:46:02 62
272 A272 NSRV Obelix 168 00:58:39 10.92 00:00:00 00:58:39 12:45:54 61
273 A273 DPM Horsthollers 303 00:58:56 10.87 00:00:00 00:58:56 13:58:28 164
274 A274 D.A.V. Kronos II 272 00:58:57 10.86 00:00:00 00:58:57 12:32:48 47
275 A275 S.A. Proto 186 00:59:13 10.82 00:00:00 00:59:13 15:02:42 238
276 A276 M.B.V. Mebiose 205 00:59:13 10.82 00:00:00 00:59:13 15:11:52 253
277 A277 Contractie 74 00:59:21 10.79 00:00:00 00:59:21 14:05:34 175
278 A278 Groen moet je doen! 204 00:59:21 10.79 00:00:00 00:59:21 15:06:44 244
279 A279 S.V. Syntaxis 207 00:59:22 10.79 00:00:00 00:59:22 15:40:34 279
280 A280 V.V.S. Uranymus 175 00:59:41 10.73 00:00:00 00:59:41 15:43:25 281
281 A281 Studievereniging BOW 171 00:59:50 10.70 00:00:00 00:59:50 16:08:48 300
282 A282 ESBV Buitenwesten 79 01:00:42 10.55 00:00:00 01:00:42 13:11:32 93
283 A283 G.S.Z.V. De Golfbreker 358 01:00:43 10.55 00:00:00 01:00:43 13:17:36 105
284 A284 Het Rotterdamsch Studenten Gezelschap 15 00:45:45 14.00 00:15:00 T 01:00:45 15:12:43 255
285 A285 S.V. LiNK 242 01:00:45 10.54 00:00:00 01:00:45 15:21:21 263
286 A286 AIESEC 67 01:00:47 10.54 00:00:00 01:00:47 15:36:26 276
287 A287 Mimetas 139 01:00:56 10.51 00:00:00 01:00:56 15:35:34 275
288 A288 SV Construct 23 01:01:08 10.48 00:00:00 01:01:08 14:33:37 209
289 A289 Versocia 30 01:01:15 10.46 00:00:00 01:01:15 16:18:52 301
290 A290 V.A.S arashi 28 01:01:16 10.45 00:00:00 01:01:16 15:13:39 256
291 A291 G.S.A.V. VItalis 108 01:01:24 10.43 00:00:00 01:01:24 12:57:57 76
292 A292 VGSR 347 01:01:32 10.41 00:00:00 01:01:32 13:46:16 142
293 A293 RAM group 239 01:01:42 10.38 00:00:00 01:01:42
294 A294 K.A.V. Alcuinus 105 01:01:43 10.38 00:00:00 01:01:43 16:48:44 312
295 A295 Thanks for running BIOS 247 01:01:45 10.37 00:00:00 01:01:45 14:37:33 214
296 A296 Vrije KonijnenVogels & Carmen 176 01:01:46 10.37 00:00:00 01:01:46 15:14:38 257
297 A297 Ovum 141 01:01:50 10.36 00:00:00 01:01:50 13:44:49 136
298 A298 N.S.Z.&W.V. Hydrofiel 140 01:01:50 10.36 00:00:00 01:01:50 14:44:20 221
299 A299 A-eskwadraat 9 01:02:43 10.21 00:00:00 01:02:43 13:49:25 147
300 A300 W.I.N.G. Circe 250 01:02:47 10.20 00:00:00 01:02:47 16:41:05 308
301 A301 NOVA 58 01:02:51 10.19 00:00:00 01:02:51 19:08:32 322
302 A302 JFV Nijmegen 159 01:03:11 10.14 00:00:00 01:03:11 17:27:17 320
303 A303 SV Cyclades 199 01:03:17 10.12 00:00:00 01:03:17 16:59:20 316
304 A304 BataVIA 52 01:03:34 10.08 00:00:00 01:03:34 16:24:08 303
305 A305 ECU'92 180 01:03:57 10.01 00:00:00 01:03:57 16:28:38 305
306 A306 SV Archimedes 329 01:05:00 9.85 00:00:00 01:05:00 14:32:31 208
307 A307 A-Team 215 01:05:09 9.83 00:00:00 01:05:09 14:02:35 171
308 A308 The Kokonut Klub II 333 01:05:16 9.81 00:00:00 01:05:16 13:51:17 150
309 A309 MSFU "Sams" 228 01:05:29 9.78 00:00:00 01:05:29 13:38:30 129
310 A310 All Terrain 100 01:05:58 9.71 00:00:00 01:05:58 13:09:55 91
311 A311 PS 2 323 01:06:01 9.70 00:00:00 01:06:01 16:06:05 297
312 A312 DHC Drienerlo 77 00:51:30 12.44 00:15:00 F 01:06:30 14:40:35 216
313 A313 The Kokonut Klub 147 01:07:32 9.48 00:00:00 01:07:32 14:21:25 199
314 A314 MFAS 312 01:08:30 9.35 00:00:00 01:08:30 14:51:12 226
315 A315 Marie Curie 36 01:08:51 9.30 00:00:00 01:08:51 14:24:44 201
316 A316 WHAP 130 01:09:10 9.26 00:00:00 01:09:10 15:05:46 241
317 A317 Mercurius Wageningen 20 01:09:43 9.19 00:00:00 01:09:43 17:20:19 319
318 A318 Dignitates 3 01:11:34 8.95 00:15:00 L 01:25:00 15:49:49 285
319 A319 Sirius 208 01:11:55 8.91 00:15:00 L 01:25:00 15:46:40 282
320 A320 Turn Up 340 01:12:55 8.78 00:15:00 L 01:25:00
321 A321 AEGEE-Groningen 128 01:18:53 8.12 00:15:00 L 01:25:00 16:50:09 313
322 A322 SSV de Boosters 144 01:21:15 7.88 00:15:00 L 01:25:00 15:25:29 269
323 A323 SPiN Nijmegen 22 01:23:35 7.66 00:15:00 L 01:25:00 15:54:22 288
324 Babycelium 177 01:04:22 9.95 00:15:00 A 01:25:00 15:59:37 293

Foutcodes Algemeen klassement:
A: Anders voortbewogen | D: Diskwalificatie loper | F: Foute wissel | H: Heer op damesetappe | I: Etappe ingekort | L: Limiettijd overschreden | M: Medische uitsluiting | N: Geen geldige looptijd | O: Etappe opgesplitst | R: Reglementaire uitsluiting | T: Tweemaal gelopen | V: Valse (her)start | W: Overtreding | X: Etappe afgelast | Z: Meer dan 5 keer geen looptijd

Bedrijfsklassement

# Naam SN Tijd Snelheid Straftijd Fc Klass. tijd Cum. tijd Cum. #
001 B1 DEMCON 2 154 00:40:53 15.67 00:00:00 00:40:53 13:08:27 2
002 B2 DEMCON 1 153 00:46:14 13.85 00:00:00 00:46:14 13:15:39 3
003 B3 DesignLab University of Twente 157 00:46:40 13.72 00:00:00 00:46:40 15:18:35 6
004 B4 Nedap 155 00:49:54 12.83 00:00:00 00:49:54 13:42:39 4
005 B5 SUSA 151 00:51:56 12.33 00:00:00 00:51:56
006 B6 Topicus B.V. 152 00:53:32 11.96 00:00:00 00:53:32 14:11:23 5
007 B7 NovelT 156 00:55:22 11.57 00:00:00 00:55:22 12:54:28 1

Foutcodes Bedrijfsklassement:
A: Anders voortbewogen | D: Diskwalificatie loper | F: Foute wissel | H: Heer op damesetappe | I: Etappe ingekort | L: Limiettijd overschreden | M: Medische uitsluiting | N: Geen geldige looptijd | O: Etappe opgesplitst | R: Reglementaire uitsluiting | T: Tweemaal gelopen | V: Valse (her)start | W: Overtreding | X: Etappe afgelast | Z: Meer dan 5 keer geen looptijd